Región Liptov sa stal útočiskom pre mnohých utečencov z Ukrajiny. Jedným z nich je aj národná umelkyňa z Ukrajiny pani Žanna Bodnaruk, ktorá v stredu 13. apríla 2022 vystúpi v Dome kultúry v Liptovskom Mikuláši aj spolu s mikulášskym Art Septet Nicolaus. 

Koncertom chceme vyjadriť spolupatričnosť Ukrajine a vyzbierať financie, ktoré pomôžu ťažko skúšanej krajine a jej obyvateľom.

Vstupné na koncert bude 10,- eur. Lístky sa dajú zakúpiť online cez Dom kultúry L. Mikuláš alebo na mieste. Celý výťažok z koncertu bude  venovaný na pomoc Ukrajine. Zriadený bol aj bankový účet, kde môže verejnosť prispievať aj bez účasti na koncerte.

Na koncert sme pozvali aj pani prezidentku Zuzanu Čaputovú.

Verím, že nás podporíte aj mediálne a ukážeme spoločne srdce pre dobrú vec.

Už teraz sme hrdí, že mnohé ubytovacie zariadenia v regióne ubytovávajú utečencov z Ukrajiny a podnikatelia v cestovnom ruchu všemožne pomáhajú kde sa dá. Denne sa stretávame s občanmi Ukrajiny, ktorí častokrát opustili narýchlo svoje domovy a snažia sa žiť mimo svojej domoviny. Chýba im rodina, blízki a mnohí sú opustení v cudzej krajine. Na koncert môžu bezplatne prísť  aj utečenci z Ukrajiny.

Nikdy by som si nepomyslela, že vás budem pozývať na takýto charitatívny koncert, ale zdá sa, že svet sa obrátil naruby a veta, že „som za svetový mier“ už vôbec nie je frázou…

Ďakujeme za pomoc aj medializáciu charitatívneho koncertu a v prípade vašej účasti ma neváhajte kontaktovať.

S pozdravom z Liptova

Ing. Katarína Šarafínová
Manažér pre komunikáciu a PR

e-mail: sarafinova@visitliptov.sk
mobil: 0918 580 205
web: www.visitliptov.sk

Pridaj komentár